30 Aralık 2014

Garden Event 2014 - Blogger buluşması
Geçtiğimiz Mayıs ayında düzenlenen ve Anne Karınca organizasyon sponsoru olduğum Garden Event 2014 etkinliğini düzenleyen Esmer Güzeli blogunun yazarı Pınar Şenoğlu ve Hüzün sarısı blogunun yazarı Nihal Yeşiltaç Oran'a hanımefendilere sonsuz teşekkür ederim. Etkinlik tarihine kadar süren 2 aylık süreç hazırlıklar açısından çok yoğun geçti. İnanıyorum ki hem etkinlik sahibelerimizin, hem sponsorlarımızın  hem de davetli blogger dostlarımızın keyif aldığı bir organizasyon sunabilmişizdir.

Anne Karınca olarak ben ve Calypso Gıda olarak eşim Orhan Baltacı başta olmak üzere 50 adet sponsorun yer aldığı muhteşem bir etkinliğe imza attı bu iki harika bayan. Etkinliğin devamının geleceğini ve bu etkinliği GARDEN EVENT olarak her sene düzenleyeceklerini de belirttiler.

Event'in en hoş sürprizi Türk sinamasından tanıdığımız ünlü oyuncu Engin Çağlar idi.


Not : Organizasyonun logo tasarımından süslemelerine kadar olan tüm aşamaları tamamen Anne Karıncanın elinden çıkmadır. Her biri el emeği ürünlerdir. Bu etkinliğin en büyük özelliği ise tüm süslemelerin kağıttan olması. Yani bu organizasyonda kağıt harici hiç bir ürün kullanılmamıştır ve ayrıca hiçbir ürün hazır değildir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...